35. aukció
Pécsi Pilch Dezső (1888-1949) Nyári délután, 1920
138

Pécsi Pilch Dezső (1888-1949)

Nyári délután, 1920

Olaj, vászon, 60x100 cm
Jelezve jobbra lent: Pilch D 920
Kikiáltási ár: 350 000 Ft