60. aukció
Jámbor Lajos (1884-?) Nyári délután
205

Jámbor Lajos (1884-?)

Nyári délután

Olaj, vászon, 110x130 cm
Jelezve balra lent: Jámbor
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft