60. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Nyári délután Szentendrén (Dolgozó kőműves), 1968
144

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Nyári délután Szentendrén (Dolgozó kőműves), 1968

Olaj, vászon, 69,5x59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I . Jelezve hátoldalon: Dolgozó kőműves 1968. Ilosvai Varga István
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Kiállítva :

¦ Ilosvai Varga István képzőművész kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1975. augusztus 8–31. katalógus: 97.