55. aukció
Koszta József (1861-1949) Nyári délután (Tanyai házak piros ruhás nőkkel)
112

Koszta József (1861-1949)

Nyári délután (Tanyai házak piros ruhás nőkkel)

Olaj, papírlemez, 49x65 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Aukcionálva: ‣ BÁV 3. árverés, 64. tétel Aukcionálva és reprodukálva: ‣ A Magyar Királyi Postatakarékpénztár Árverési Csarnokának XCV. Aukciója, 1940. október, katalógus: 316.

23

Koszta József (1861-1949)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
105

Koszta József (1861-1949)

Kukoricatörők

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
141

Koszta József (1861-1949)

Annuska

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
160

Koszta József (1861-1949)

Berekháti tanya

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft