12. aukció
Udvary Pál (1900-1987) Nyári délután
198

Udvary Pál (1900-1987)

Nyári délután

Olaj, vászon, 70x85 cm
Jelezve balra lent: Udvary Pál
Kikiáltási ár: 550 000 Ft