36. aukció
Bak Imre (1939-) Nyári éj, 1987
49

Bak Imre (1939-2022)

Nyári éj, 1987

Akril, vászon, 200x150 cm
Jelezve hátoldalon: Nyári éj 200x150 cm akril Bak/87
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft