67. Aukció
Mándy Laura (1904-1993) Nyári erdőbelső, 1927
112

Mándy Laura (1904-1993)

Nyári erdőbelső, 1927

Olaj, vászon, 57,5 x 77 cm
Jelezve jobbra lent: Mándy L 1927
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft