62. aukció
Mikola András (1884-1970) Nyári este
159

Mikola András (1884-1970)

Nyári este

Olaj, vászon, 47x65,5 cm
Jelezve jobbra középen: Mikola A
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft