75. tavaszi aukció
Borbereki Kovács Zoltán, tájkép, fauvizmus
39

Borbereki Kovács Zoltán (1907-1993)

Nyári fények

Olaj, vászon, 57,5 x 75 cm
Jelezve balra lent: Borbereki
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Dr. Görgényi Frigyes tulajdonában