73. őszi aukció
Bálint Rezső tájkép
84

Bálint Rezső (1885-1945)

Nyári kert

Olaj, vászon, 30 x 45,5 cm
Jelezve balra lent: Bálint R.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft