27. aukció
Tornyai János (1869-1936) Nyári nap, 1917  Hátoldalon: Jelfa
54

Tornyai János (1869-1936)

Nyári nap, 1917 Hátoldalon: Jelfa

Olaj, karton, 54x42 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai 917 júl 6.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft