75. tavaszi aukció
Szőnyi István, Duna-part, itatás
60

Szőnyi István (1894-1960)

Nyári nap a Duna-parton (Itatás a zebegényi Dunánál), 1930-as évek vége

Olaj, tempera, vászon, 60,5 x 80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
¦ Szőnyi István. Dunakanyar-Zebegény-Otthon-Család. Kieselbach Galéria, Budapest, 2023. 561. oldal