67. Aukció
Tornyai János (1869-1936) Nyári naplemente
23

Tornyai János (1869-1936)

Nyári naplemente

Olaj, falemez, 27 x 23 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 240 000 - 400 000 Ft