26. aukció
Kléh János (1881-1919) Nyári napsütés
135

Kléh János (1881-1919)

Nyári napsütés

Olaj, vászon, 56,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Kléh János
Kikiáltási ár: 400 000 Ft