73. őszi aukció
Dobai Székely Andor városkép
8

Dobai Székely Andor (1877-1945)

Nyári napsütésben (Tanulmány az “Alszik a város” című képhez), 1911, Párizs

Olaj, papírlemez, 65,5 x 54 cm
Jelezve jobbra lent: Székely A. 911
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
– A Magyar Királyi Postatakarékpénztár Árverési Csarnokának 63. aukciója. Budapest, 1932. október, kat.: 167. (Nyári napsütésben)