62. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Nyári pihenő
65

Börtsök Samu (1881-1931)

Nyári pihenő

Olaj, vászon, 99x80,5 cm
Jelezve balra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft