121 legszebb magyar festmény
Benczúr Gyula (1844-1920) Nyári Piknik, 1876
15

Benczúr Gyula (1844-1920)

Nyári Piknik, 1876

Olaj, vászon, 88x115 cm
Jelezve balra lent: Benczúr Gyula München 1876 I. I.