23. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Nyári táj, 1931
51

Kádár Géza (1878-1952)

Nyári táj, 1931

Olaj, vászon, 62,5x81 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1931
Kikiáltási ár: 850 000 Ft