24. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Nyári vasárnap délelőtt
43

Fényes Adolf (1867-1945)

Nyári vasárnap délelőtt

Olaj, papírlemez, 85x68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft

Kiállítva: • Az Alföld a festészetben. Műcsarnok, Budapest, 1959. katalógus: szám nélkül • Fényes Adolf emlékkiállítás. Magyar Nemzeti Galéria, 1960. katalógus: szám nélkül

216

Fényes Adolf (1867-1945)

Kislány kávédarálóval

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft