40. aukció
Fenyő Andor Endre (1904-1971) Nyárikonyha, 1944
184

Fenyő Andor Endre (1904-1971)

Nyárikonyha, 1944

Olaj, farost, 61x61,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fenyő 44.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 250 000 - 300 000 Ft