121 legszebb magyar festmény
Márffy Ödön (1878-1959) Nyáriruhás nő szabadban, 1930 körül
95

Márffy Ödön (1878-1959)

Nyáriruhás nő szabadban, 1930 körül

Olaj, vászon, 80x63,5 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön