25. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Nyáron az erdőben
111

Kádár Géza (1878-1952)

Nyáron az erdőben

Olaj, vászon, 68,5x53,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft