4. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Nyíló rózsák
37

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nyíló rózsák

Olaj, vászon, 35,5x44 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 350 000 Ft