58. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Nyíres ősszel, 1910
43

Boromisza Tibor (1880-1960)

Nyíres ősszel, 1910

Olaj, vászon, 90x105 cm
Jelezve balra lent: Boromisza Tibor NB 1910
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 60 000 000 Ft

57

Boromisza Tibor (1880-1960)

Önarckép

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft