6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Korodi Luca (1975-) Nyírfák, 2009
39

Korodi Luca (1975-)

Nyírfák, 2009

Olaj, szövött vászon, 80 x 44 cm
Jelezve vakrámán: Korodi Luca 2009 44x80
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 350 000 - 500 000 Ft