52. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Nyírfák
104

K. Spányi Béla (1852-1914)

Nyírfák

Olaj, vászon, 92x77 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft