13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Keserü Ilona kortárs aukció
110

Keserü Ilona (1933-)

Nyomtatott hangtár (üzenet), 2014

Olaj, bakelit, 37 x 46,5 cm
Jelezve jobbra lent: IKI 2014 Keserü
Jelezve hátoldalon: IKI: Nyomtatott hangtár (üzenet) 2014/1495
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: IKI 1495