41. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Nyugati pályaudvar, 1914
21

Berkes Antal (1874-1938)

Nyugati pályaudvar, 1914

Olaj, vászon, 100,5x75 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A. 1914
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft