14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Gettó József, golyóstoll, kortárs
19

Gettó József (1993)

Nyugi színjáték közben 2., 2023

Akril, golyóstoll, vászon, 89,5 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: Gettó J "Nyugi színjáték közben 2." 2023
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft