36. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Nyújtózkodó akt
71

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Nyújtózkodó akt

Olaj, farost, 20x30 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 240 000 Ft