31. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Nyújtózkodó szerkezet, 1973
139

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Nyújtózkodó szerkezet, 1973

Olaj, vászon, 70,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy Tamás 1973, Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1973
Kikiáltási ár: 650 000 Ft