28. aukció
Karlovszky Bertalan (1858-1938) Nyújtózó akt
70

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Nyújtózó akt

Olaj, karton, 61x51 cm
Jelezve jobbra középen: Karlovszky Bertalan
Kikiáltási ár: 550 000 Ft