65. aukció (2020. december)
Ligeti Antal (1823-1890) Oázis, 1885
157

Ligeti Antal (1823-1890)

Oázis, 1885

Olaj, vászon, 70,5x112,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ligeti A. 1885
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft