Oázisban
Olaj, vászon, 101x90,5 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Reprodukálva: A Műbarát, 2/1, 1922. 6. Ülő albánok címen
Kiállítva: A „Helikon” első kiállítása, Budapest, 1922. február (katalógus: 57. Pihenő albánok címen)