6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Bernát András (1957-) Objektum No. 236, 2001
65

Bernát András (1957)

Objektum No. 236, 2001

Olaj, vászon, 69,5 x 69,5 cm
Jelezve hátoldalon: Bernát András Objektum No. 236 70x70 2001
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft