9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Bernát András (1957) Objektum No. 256, 2002
73

Bernát András (1957)

Objektum No. 256, 2002

Olaj, vászon, 50 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: Bernát András Objektum No. 256, 50x70 Bernát András 2002
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft