4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Bernát András (1957-) Objektum No. 362., 2004
82

Bernát András (1957)

Objektum No. 362., 2004

Olaj, vászon, 90 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: Bernát András 2004
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft