8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Bernát András (1957) Objektum No. 468, 2007
138

Bernát András (1957)

Objektum No. 468, 2007

Olaj, vászon, 60 x 110 cm
Jelezve hátoldalon: Bernáth András Objektum No. 468 60x110cm Bernát András 2007.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft