26. aukció
Háry Gyula (1864-1946) Óbudai látkép
53

Háry Gyula (1864-1946)

Óbudai látkép

Olaj, vászon, 46,5x58 cm
Jelezve jobbra lent: Óbuda ….. Háry Gy
Kikiáltási ár: 200 000 Ft