Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Galimberti Sándor (1883-1915) Óbudai részlet, 1911
126

Galimberti Sándor (1883-1915)

Óbudai részlet, 1911

Olaj, vászon, 47x39 cm
Jelezve balra lent: GS