33. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Óbudai téglagyár, 1939
80

Kontuly Béla (1904-1983)

Óbudai téglagyár, 1939

Olaj, vászon, 59,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Kontuly B. 1939
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft