39. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Óbudai téglagyár, 1946
56

Kontuly Béla (1904-1983)

Óbudai téglagyár, 1946

Olaj, farost, 70,5x90,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kontuly B. - 1946 -
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft