37. aukció
Mokry Mészáros Dezső (1881-1970) Óceánia, 1911-1912 között
97

Mokry Mészáros Dezső (1881-1970)

Óceánia, 1911-1912 között

Olaj, fa, 17x25,5 cm
Jelezve hátoldalon: Mokry Mészáros Dezső
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft