Exkluzív téli ajánlat
Csernus Tibor (1927-2007) Ócskapiac, 1980
144

Csernus Tibor (1927-2007)

Ócskapiac, 1980

Olaj, papír, kartonon, 16,5x26 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1980
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft