63. aukció
Monostori Moller Pál (1894-1978) Ódon házak, 1964
111

Monostori Moller Pál (1894-1978)

Ódon házak, 1964

Olaj, vászon, 80,5x75,5 cm
Jelezve jobbra lent: Monostori. Moller Pál 1964 Jelezve hátoldalon ¦ Signed on the reverse: Monostori Moller Pál "Ódonházak" of 1964 (76x81
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft