71. Aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Ókori emlék, 1963
93

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Ókori emlék, 1963

Olaj, papír, 22 x 44,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 63 Gyarmathy 63/23 Ókori emlék
Jelezve balra lent: Gyarmathy 63
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 63/23

112

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Kozmikus körök, 1949

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
150

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Enyészet, 1963

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft