57. aukció
Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919) Olasz halász, 1901 körül
59

Csontváry Kosztka Tivadar (1853-1919)

Olasz halász, 1901 körül

Olaj, vászon, 56,5x57,5 cm
Kikiáltási ár: 100 000 000 Ft
Becsérték: 160 000 000 - 240 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 54. ‣ In.: Romváry Ferenc: Csontváry Kosztka Tivadar 1853–1919. Alexandra Kiadó, Pécs, 1999.

Kiállítva: ‣ Molnos Péter: Csontváry–Legendák fogságában kötet sajtóbemutató. Kieselbach Galéria, Budapest, 200