9. aukció
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955) Olasz halászfalu, 1930
12

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955)

Olasz halászfalu, 1930

Akvarell, papír, 42x30 cm
Jelezve jobbra lent: G. Szabó K. 1930
Kikiáltási ár: 150 000 Ft