17. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Olasz hegyvidéki táj, 1893
55

Telepy Károly (1828-1906)

Olasz hegyvidéki táj, 1893

Olaj, vászon, 97x146,5 cm
Jelezve balra lent: Telepy K. 893
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva: Telepy kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1906