34. aukció
Aba-Novák Vilmos Olaszország, Római Iskola
94

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Olasz kikötő, 1929

Akvarell, pasztell, tempera, papír kartonon, 56x78 cm
Jelezve balra lent: Aba-Novák Torino di Pescara
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft